Wojaże Justyny

Wyprawy małe i duże

Hey there! Thanks for dropping by Theme Preview! Take a look around
and grab the RSS feed to stay updated. See you around!

Często podróżuję służbowo. Jestem przyzwyczajona do szybkiego pakowania małej walizeczki i posiadłam umiejętność minimalizowania ilości rzeczy niezbędnych do zabrania ze sobą. Jak mi się to udaje?

noclegi a wyjazd służbowy

Wyjazdy służbowe trwają zwykle 2 dni, a nie 7, 10 czy 14 jak urlop. Długość wyjazdu ma znaczenie. Na tygodniowe wakacje niektóre panie pakują już całą szafę, a na dwa dni tylko… pół. Szkolenia trwają często dwa, góra trzy dni. Podobnie z delegacjami: jedziesz, załatwiasz co trzeba, idziesz spać, rano uzgadniasz ostatnie szczegóły, podpisujesz umowę i wracasz do domu. W międzyczasie możesz się zrelaksować w hotelu za który płaci pracodawca lub zwiedzasz miejsce do którego zajechałaś. Nie potrzebujesz więc panikować i kupować odpowiednich strojów przed wyjazdem, to tylko dwa dni. Oficjalna sukienka, łagodniejszy wieczorny look, oraz wygodny zestaw na miasto czy do zajęć fizycznych… tyle wystarczy.

Dobrze jest poznać trochę informacji o hotelu, do którego jedziemy. W wyższej klasy hotelach otrzymasz ręczniki, żel pod prysznic i szampon, a tym samym odpada ci kilka rzeczy do spakowania. I tak można wymieniać, usuwasz rzeczy z listy aż do skutku.

 

Responses are currently closed, but you can trackback from your own site.

Comments are closed.